• email@website.com
  • امروز : پنجشنبه 10 خرداد 1403
Advertise here
آموزش عضویت و دانلود برنامه Galaxy
265 بازدید
(کل 0 توسط 0 نفر)

Galaxy یک پلتفرم متن باز و آزاد برای انجام تحقیقات در علوم زیستی است. در اینجا نحوه عضویت و دانلود نرم افزار Galaxy را توضیح می‌دهیم:

بازدید از وب سایت Galaxy: ابتدا باید به وب سایت Galaxy به آدرس https://galaxyproject.org/ بروید.

عضویت در Galaxy: برای استفاده از Galaxy باید در سایت ثبت نام کنید. برای این منظور روی گزینه "Login or Register" کلیک کنید و سپس گزینه "Register" را انتخاب کنید. پس از اینکه فرم عضویت باز شد، اطلاعات مربوط به شما را وارد کنید و بر روی دکمه "Register" کلیک کنید.

دانلود نرم افزار Galaxy: پس از عضویت و ورود به حساب کاربری خود، باید به قسمت "Get Galaxy" در منوی اصلی رفته و نسخه مناسب برای سیستم عامل خود را انتخاب کنید. سپس دکمه "Download" را برای شروع دانلود فایل نرم افزار فشار دهید.

نصب نرم افزار Galaxy: پس از دانلود فایل نرم افزار، باید آن را در سیستم عامل خود نصب کنید. برای نصب نرم افزار Galaxy، فایل دانلود شده را با دوبار کلیک بر روی آن اجرا کنید. سپس روی دکمه "Install" کلیک کنید و منتظر بمانید تا نرم افزار نصب شود.

شروع به کار با Galaxy: پس از نصب نرم افزار، بر روی آیکون Galaxy در دسکتاپ یا برنامه ها کلیک کنید. سپس از طریق وب بروزر خود به Galaxy متصل شوید و با استفاده از امکانات آن، تحقیقات خود را آغاز کنید.

در صوردت بروز هرگونه مشکل در کامنت ها اعلام کنید تا به راهنمایی شما بپردازیم.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی رفرش

سبد خرید