• email@website.com
  • امروز : دوشنبه 28 خرداد 1403
Advertise here
آموزش نصب نرم افزار Gene Codes Sequencher
510 بازدید
(کل 0 توسط 0 نفر)

آموزش نصب نرم افزار Gene Codes Sequencher

با سلام خدمت همه دوستان علاقه مند به زیست شناسی مولکولی و بیوانفورماتیک. در این پست قصد دارم به شما آموزش نصب نرم افزار Gene Codes Sequencher را بدهم. این نرم افزار یکی از قدرتمندترین و پرکاربردترین نرم افزارهای سنجش و آنالیز ساختار دی ان ای و آر ان ای است که با استفاده از آن می توانید هر گونه عملیاتی مانند بازسازی ساختار دی ان ای، تجزیه و تحلیل سانگر، آنالیز SNP، نقشه برداری و ارزش بندی ساختار ها، تشخیص و تجزیه و تحلیل الگوریتم های توالی نسل بعدی (NGS) و کانتیگ ژن را به راحتی توسط این نرم افزار به انجام برسانید. همچنین این نرم افزار مجموعه Cufflinks را برای تجزیه و تحلیل عمق مترانسکریپتوم و بیان ژن های مختلف در داده های RNA-Seq یکپارچه کرده است. در ادامه به مراحل نصب و فعال سازی این نرم افزار می پردازم.

1- ابتدا فایل نصب نرم افزار را از لینک زیر دانلود کنید.

https://geneq.ir/gene-codes-sequencher/

2- فایل دانلود شده را با استفاده از نرم افزار WinRAR یا هر نرم افزار فشرده ساز دیگر باز کنید.

3- فایل Sequencher_5.4.6_Build_46289.exe را با دابل کلیک روی آن اجرا کنید.

4- در صفحه ظاهر شده، روی Next کلیک کنید.

5- در صفحه License Agreement، قوانین مجوز را مطالعه کنید و در صورت موافقت، گزینه I accept the agreement را علامت بزنید و روی Next کلیک کنید.

6- در صفحه Select Destination Location، مسیر نصب نرم افزار را مشخص کنید یا به حالت پیش فرض بگذارید و روی Next کلیک کنید.

7- در صفحه Select Start Menu Folder، نام پوشه منو شروع را مشخص کنید یا به حالت پیش فرض بگذارید و روی Next کلیک کنید.

8- در صفحه Select Additional Tasks، گزینه های مورد نظر خود را برای ساخت میانبر های نرم افزار علامت بزنید یا به حالت پیش فرض بگذارید و روی Next کلیک کنید

ارسال دیدگاه

کد امنیتی رفرش

سبد خرید