• email@website.com
  • امروز : جمعه 11 خرداد 1403
Advertise here
دانلود نرم افزار AlleleID برای طراحی پروب و پرایمر PREMIER Biosoft AlleleID v6.01
1017 بازدید
(کل 0 توسط 0 نفر)

دانلود نرم افزار AlleleID برای طراحی پروب و پرایمر PREMIER Biosoft AlleleID v6.01 + v7.70

 نرم افزار طراحی qPCR و ریز آرایه برای ارگانیسم‌های مرتبط

سلام بچه ها همونطور که میدونین نرم افزار فوق یعنی AlleleID بسیار مطرح و کاربردی هست و از اون برای طراحی پرایمر و پروب استفاده می شود. کاربرد بیشتر از نظر من برای طراحی پروب های TaqMan هست که سعی می کنم در آینده مطلبی برای آشنایی با منو و کلا ویژگی های مختلفش براتون آماده کنم. در ادامه یکسری توضیحات از سایتی که لینک دانلود نرم افزار رو داره با هم میخونیم. البته کرک کردن برنامه یه مقداری سخته پس دقیق قسمت توضیحات رو بخونید. اگه به مشکلی خوردین داخل کامنت ها اعلام کنین تا در حد توانم بهتون کمک کنم.

PREMIER Biosoft AlleleID یک نرم افزار مخصوص آنالیز داده های PCR و تعیین نوع آلل برای انواع آزمایش های ژنتیکی است. این نرم افزار با استفاده از الگوریتم های پیشرفته و مدل های آماری، به کاربران کمک می کند تا با دقت بالا بتوانند نوع ژنتیکی هر نمونه را تشخیص دهند.

این نرم افزار از چندین روش برای تعیین نوع آلل استفاده می کند، از جمله: تعیین نوع آلل با استفاده از نقطه انتهایی مورد علاقه، تعیین نوع آلل با استفاده از طیف گرمایی، تعیین نوع آلل با استفاده از آنالیز ذرات هسته ای، و غیره.

از مزایای این نرم افزار می توان به دقت بالا، قابلیت تعیین نوع آلل در نمونه های با تعداد بالای آمپلیفیکیشن، قابلیت اجرا در سیستم عامل های مختلف، و سهولت کار با آن اشاره کرد.

AlleleID محصول شرکت PREMIER Biosoft نرم افزار جامعی است که در شناسایی باکتری‌ها، پاتوژن‌ها و طور کلی شناسایی گونه‌های زیست‌شناسی کاربرد دارد. این نرم افزار با هم‌ردیف کردن توالی‌های مختلف (Align) با استفاده از ClustalW، نواحی محافظت شده (Conserved) و اختصاصی گونه‌ها را آنالیز می‌کند. این نرم افزار در ادامه همچنین می‌تواند با استفاده از این اطلاعات، طراحی Primer و Probe را برای واکنش Real-Time PCR و ریز آرایه (Microarray) انجام دهد.

قابلیت‌های کلیدی نرم افزار AlleleID:
- آنالیز چندگانه گونه‌های خاص و Taxa
- آنالیز تعیین گونه‌ها
- تابیدگی (Splicing) ژن‌ها با کمک ریزآرایه‌ها
- طراحی Primer آکسون
- طراحی PCR Primer به صورت لحظه‌ای
- طراحی پروب TaqMan
- طراحی پرایمر سبز SYBR
- طراحی Beacon مولکولی
- طراحی پروب FRET
- طراحی پروب ریزآرایه
- طراحی آزمون NEAT
- پشتیبانی از بانک اطلاعاتی
- پسوند ورودی و خروجی متعدد

AlleleID Screenshot 1 AlleleID Screenshot 2 AlleleID Screenshot 3 AlleleID Screenshot 4 AlleleID Screenshot 5

ارسال دیدگاه

کد امنیتی رفرش

سبد خرید